Lidovky 31.03.2025 12:51 Ministr zahraničí Jan Lipavský rozhodl o uvolnění pěti milionů korun na pomoc Barmě po ničivém zemětřesení, sdělila Mariana Wernerová z odboru komunikace ministerstva zahraničí. Část pomoci podle ní zamíří do Barmy prostřednictvím finančního příspěvku pro Mezinárodní červený kříž. Ministerstvo také jedná s českými neziskovými organizacemi.
Srdcetvor.cz - handmade
Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.
Lavivasex.cz - erotické pomůcky
Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.
Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting
Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.