Ekolist.cz 14.04.2025 12:51 V pražské zoologické zahradě mohou lidé nově vidět varany Salvadoriovy. Roční pár je v expozici v Pavilonu velkých želv, kterou dosud obývali dospívající varani komodští. Do Praha dvě mláďata varanů dorazila ze zoo Henryho Doorlyho v americké Omaze. ČTK o tom informoval mluvčí zoo Filip Mašek. Varani Salvadoriovi jsou často považováni za nejdelší ještěry světa.
Srdcetvor.cz - handmade
Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.
Lavivasex.cz - erotické pomůcky
Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.
Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting
Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.