Extra.cz 15.04.2025 22:32 Letuška vládní letky a vojačka Lenka Růžková prohrála svůj statečný boj s agresivním melanomem ve čtvrtém stadiu. Lidé se odhodlané tmavovlásce snažili pomoct a na její nákladnou léčbu v Německu vybrali přes 6 milionů korun. Zákeřná nemoc však měla od začátku navrch a nakonec nad ní zvítězila. Její životní partner Karel popsal na sociálních sítích poslední okamžiky před jejím skonem.

Číst celý článek >>

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Lavivasex.cz - erotické pomůcky

lavivasex.png Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.