Forbes.cz 21.04.2025 14:20 Většina domácností vydává za energie zhruba pětinu svého rozpočtu. Podíl těchto nákladů oproti loňsku mírně klesl. I přesto obava Čechů z růstu cen letos meziročně vzrostla, důvodem je především nová politika USA a také pokračující konflikt na Ukrajině. Vyplývá to z průzkumu pro energetickou společnost epet. Většina českých domácností podle průzkumu pokračuje v šetření s energiemi. Potvrdilo to sedmdesát procent respondentů, The post Češi dávají za energie pětinu svého rozpočtu. Strach z dalšího zdražování přetrvává appeared first on Forbes.

Číst celý článek >>

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Lavivasex.cz - erotické pomůcky

lavivasex.png Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.